Adana Cezaevi Yönetimi Bir Skandala Daha İmza Attı
Adana Cezaevi Yönetimi Bir Skandala Daha İmza Attı 20 yılı aşkındır İslami faaliyetlerinden dolayı cezaevinde bulunan Veysi ÜLSEN'in hasta olan annesi görüşe alınmadı.Hükümlü ve Tutuklularla Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yusufi-Der'in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı habere göre, Adana Cezaevi Yönetimi büyük bir skandala imza attı. 

İddiaya göre, yapmış olduğu İslami faaleyitlerden dolayı 20 yılı aşkındır cezaevinde yatmakta olan Veysi Ülsen'in annesi açık görüş münasebetiyle Diyarbakır'dan yola çıkarak Adana Cezaevine gelmesine rağmen cezaevi yönetimi tarafından oğlu ile görüştürülmedi.

X-ray cihazından geçerken cihazın ötmesi sonucu cezaevi personeli görüşe almayacaklarını söylemesi üzerine, ÜLSEN'in annesi: “Ben kalbimden rahatsız olduğumdan dolayı kalbime pil tıkılıdır ve daha önce bu durumu sizlere rapor ile ibraz etmeme rağmen beni nasıl alamazsınız.” Demesine rağmen acılı anneyi görüşe alamayan cezaevi yönetimi bu da yetmezmiş gibi görüş bitene kadar bekleme salonundan dışarı çıkartılıyor.

Acılı anne görüş bitene kadar güneşin altında beklemek zorunda kalıp görüş bitince oğlunu göremeden Diyarbakır'a dönmek zorunda kaldı.

İşte Yusufi-Der'in sosyal medya hesabı üzerinden olaya dair yayınladığı haber metni...


 
1140 kere okundu.
Diğer Haberler