Gençlik Şöleni Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Gençlik Şöleni Renkli Görüntülere Sahne Oldu Mekteb Eğitim ve Kültür Derneğinin Müslüman Gençlik Haftası münasebetiyle tertiplediği "Gençlik Şöleni" renkli görüntülere sahne oldu.
ADANA - Her yıl 1-8 Haziran tarihleri arasında kutlanan Müslüman Gençlik Haftası etkinlikleri  yapılan şölen ve halı saha turnuvası ile başladı.

Okullarda dönem sonuna yaklaşıldığı için neredeyse her gün sınavlara giren öğrencileri boğucu sınav atmosferinden kurtarıp, rahatlatmak amacıyla, Adana Merkez Park’ta düzenlenen etkinliğe aileler ve öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Sunuculuğunu Yunus Emre’nin yaptığı program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Abit Yetkin Hoca’nın okuduğu Kuran tilavetinin ardından Grup İhya sanatçıları, Muhammed Nur ve Yakup Kazak ilahiler seslendirdi.

Bilgi yarışması, halat çekme, yumurta taşıma ve koşu yarışmalarına etkinliğe katılanlar yoğun ilgi gösterdiler. Özellikle küçük çocukların yarıştığı bölümlerde renkli görüntüler oluştu.

Etkinlik boyunca yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Coşkulu anların  yaşandığı etkinlik ilahiler eşliğinde çekilen halay ile son buldu. (İLKHA)

 
839 kere okundu.
Diğer Haberler